TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNDEN DEPREMZEDELERE DESTEK

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNDEN DEPREMZEDELERE DESTEK

Tarım kredi kooperatifleri afet bölgelerindeki çiftçilere destek olmaya devam ediyor. Kooperatifler, tarım ürünlerini pazarda satmaya başladı. Kooperatif yaptığı açıklamada, depremzedelerin yanında olmak için ellerinden geleni yapacaklarını bildirdi.

Gıda, inşaat malzemeleri, konteynır ve çadır gibi gerekli eşyaların afetten etkilenen bölgelere taşındığı söylendi.

Depremden etkilenen çiftçilerin ürünlerini satın alarak tarım kooperatif pazarında sattılar. Türkiye'nin 81 ilindeki bayilere gönderilir.


Siz de kaldıraçlı işlemler sayesinde piyasa negatif olsa bile, düşük teminatlarla yüksek kazançlar elde etmek istemez misiniz? Yeni nesil yatırım araçlarıyla tanışmak, uzmanların yatırımlarını değerlendirdiği yöntemleri öğrenmek ve yönlendirmek artık çok kolay. Bültenimize üye olan herkese 30 dakika boyunca ücretsiz olarak piyasanın güncel değerlendirmesini yapıyoruz. Böylece marketing değeri yüksek tamamen risksiz olarak, grafikler aşağı yönlü hareket etse bile yüksek kazançlar elde etmenizi sağlıyoruz. Popüler yatırım uzmanlarının uyguladığı tüm stratejileri açıklıyoruz. Bültenimize üye olarak Ücretsiz Piyasa yorumu hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.