İKİ KRİPTO PARA BORSASI RESMEN BİRLEŞTİĞİNİ AÇIKLADI

İKİ KRİPTO PARA BORSASI RESMEN BİRLEŞTİĞİNİ AÇIKLADI

Uzun zamandır Tron (TRX) altcoin kurucusu Justin Sun yönetiminde olduğu bilinen Huobi ile yine Sun’a ait olan kripto para borsası Poloniex’in birleştiği öğrenildi.

Çinli medya kuruluşu Chain Catcher’a göre Justin Sun’ın iki borsası resmen birleşti.

Poloniex Borsası Kripto Para Borsası Huobi’ye Katıldı

Bir Huobi çalışanının mektubu, varlıklar, pazarlama ve operasyonlar, ürün tasarımı, likidite, müşteri hizmetleri, uyum vb. gibi Poloniex departmanlarının resmi olarak Huobi ile birleştirileceğini ortaya koyuyor.

ChainCatcher, Huobi’nin konuyla ilgili bilgi sahibi bir kişi tarafından açıklanan ve personelin tamamını kapsayan bir mektuba göre, kripto para birimi ticaret platformu Poloniex’in çeşitli departmanlarının, varlık, pazarlama ve operasyonlar, ürün tasarımı, likidite, müşteri hizmetleri, uyum ve diğer ilgili rollerde çalışan personel de dahil olmak üzere Huobi’ye entegre edileceğini öğrendi.Sun, Hong Kong merkezli yatırım şirketi About Capital Management’ın Huobi’nin çoğunluk hissedarı olmasından kısa bir süre sonra Ekim ayında şirketin Küresel Danışma Kurulu üyesi oldu, ancak Sun’ın borsanın başında olduğu daha önce doğrulanmamıştı.

Sun’ın kendisi de on milyonlarca Huobi HT tokenine sahip olduğunu doğrulamıştı.

Huobi son zamanlarda, Ocak ayında yaklaşık 1.600 kişiyi işten çıkarmasını ele alma şekli de dahil olmak üzere çeşitli konularda inceleme altına girmişti.

Bununla birlikte gelen son bilgiler, Huobi Token (HT) fiyatında çok ani düşüşler yaşandığını gösteriyor. HT fiyatı 5 dolar seviyesinden 0.91 dolara kadar geriledi fakat bu yazının yazıldığı anlarda 3.22 dolardan işlem görüyor.

Bu haberin yayılmasının ardından bir HT tokende bir düşüş gelmesi, “bu haber dile düşüş bağlantılı mı?” sorusunu gündeme getirdi.


Siz de kaldıraçlı işlemler sayesinde piyasa negatif olsa bile, düşük teminatlarla yüksek kazançlar elde etmek istemez misiniz? Yeni nesil yatırım araçlarıyla tanışmak, uzmanların yatırımlarını değerlendirdiği yöntemleri öğrenmek ve yönlendirmek artık çok kolay. Bültenimize üye olan herkese 30 dakika boyunca ücretsiz olarak piyasanın güncel değerlendirmesini yapıyoruz. Böylece marketing değeri yüksek tamamen risksiz olarak, grafikler aşağı yönlü hareket etse bile yüksek kazançlar elde etmenizi sağlıyoruz. Popüler yatırım uzmanlarının uyguladığı tüm stratejileri açıklıyoruz. Bültenimize üye olarak Ücretsiz Piyasa yorumu hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz