ARTHUR HAYES'TEN YENİ BİTCOİN TAHMİNİ: "BTC 1 MİLYON DOLAR'A ULAŞACAK"

ARTHUR HAYES'TEN YENİ BİTCOİN TAHMİNİ: "BTC 1 MİLYON DOLAR'A ULAŞACAK"

Bitmex eski CEO'su Arthur Hayes'e göre Bitcoin 1 milyon dolara ulaşacak.Bitcoin fiyatı uzun süredir düşüşteydi ancak 2023 yılıyla birlikte işler piyasada tersine döndü. Hatta ABD’deki banka kapanması olayları da piyasaya pek de darbe vuramadı.

Bitmex Eski CEO’su Bitcoin Tahminini Yineledi

Bitmex’in eski CEO’su Arthur Hayes Bitcoin tahminini yineledi. Bununla birlikte Hayes, bir Tweet’te, Çin’in bankacılık sisteminde likidite sağlamayı ve hızlı borç verme büyümesini sürdürmeyi amaçlayan bir hareket olan ve neredeyse tüm bankalar için karşılık oranlarını yüzde 0,25 oranında düşürme kararını tartışan bir Bloomberg makalesinin ekran görüntüsünü ekledi. Hayes daha önce Bitcoin’in 2030 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşacağını tahmin etmişti ve bu kilometre taşını, kullanıcıların önemli bir fiyat artışı beklentisiyle varlıklarını satmayı mahkumiyetle reddettikleri “HODL kültürü”ne bağlamıştı.


Bugün erken saatlerde Bitcoin fiyatı, Silicon Valley Bank’ın iflas başvurusunun ardından 26.000 doları aştı. Yatırımcılar kripto şirketlerinin ABD’deki bankalara erişiminin olmamasından endişe ederken, Ethereum ve Dogecoin gibi diğer kripto para birimleri de önemli kazançlar kaydetti.


Siz de kaldıraçlı işlemler sayesinde piyasa negatif olsa bile, düşük teminatlarla yüksek kazançlar elde etmek istemez misiniz? Yeni nesil yatırım araçlarıyla tanışmak, uzmanların yatırımlarını değerlendirdiği yöntemleri öğrenmek ve yönlendirmek artık çok kolay. Bültenimize üye olan herkese 30 dakika boyunca ücretsiz olarak piyasanın güncel değerlendirmesini yapıyoruz. Böylece marketing değeri yüksek tamamen risksiz olarak, grafikler aşağı yönlü hareket etse bile yüksek kazançlar elde etmenizi sağlıyoruz. Popüler yatırım uzmanlarının uyguladığı tüm stratejileri açıklıyoruz. Bültenimize üye olarak Ücretsiz Piyasa yorumu hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.