BORSA İSTANBUL'DA GIPTA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

BORSA İSTANBUL'DA GIPTA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Borsa İstanbul'da GIPTA ne zaman işlem görecek? 2023 Gıpta Ofis halka arz sonuçları ve lot miktarı...

Gıpta Ofis halka arz talep toplama işlemlerinin ardından sonuçlar merak ediliyor. Sonuçlara olan ilgi bir hayli yüksek... "Gıpta Ofis halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusu sıkça yöneltiliyor.

Gıpta Ofis talep toplama işlemi 8 Eylül'de sona erdi. Bu tarihten itibaren yatırımcılar halka arz sonuçlarına kilitlendi. Bu nedenle "Gıpta Ofis halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Gıpta Ofis katılım endeksine uygun mu?" soruları art arda geliyor.GIPTA OFİS HALKA ARZ SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Gıpta Ofis halka arz sonuçları açıklandı. Halka arzda toplam 3.364.768 bireysel yatırımcıya dağıtım yapılırken yatırımcılar 8-9 lot hisse aldı. Gıpta Ofis 14-15 Eylül’de Borsa İstanbul’da “GIPTA” koduyla işlem görmeye başlıyor.KAZANMAK İSTEYENLER İÇİN ;

SON DAKİKA !

Siz de kaldıraçlı işlemler sayesinde piyasa negatif olsa bile, düşük teminatlarla yüksek kazançlar elde etmek istemez misiniz? Yeni nesil yatırım araçlarıyla tanışmak, uzmanların yatırımlarını değerlendirdiği yöntemleri öğrenmek ve yönlendirmek artık çok kolay. Bültenimize üye olan herkese 30 dakika boyunca ücretsiz olarak piyasanın güncel değerlendirmesini yapıyoruz. Böylece marketing değeri yüksek tamamen risksiz olarak, grafikler aşağı yönlü hareket etse bile yüksek kazançlar elde etmenizi sağlıyoruz. Popüler yatırım uzmanlarının uyguladığı tüm stratejileri açıklıyoruz. Bültenimize üye olarak Ücretsiz Piyasa yorumu hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Telegram:  https://t.me/finanshaber

İnstagram: https://www.instagram.com/finanshaber_org