BDDK'DAN YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİ

BDDK'DAN YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİ

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun, Bankalar ve Konsolide Denetime Tabi Kuruluşlar Tarafından Gerçekleştirilebilecek Bağış ve Yardımlar Hakkında Yönetmelikteki Son Değişiklik Resmi Gazete'de Yayınlandı.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), bugünkü Resmi Gazete'de yayımladığı güncelleme ile Bankalar ve Konsolide Denetime Tabi Kuruluşların gerçekleştirebileceği bağış ve yardımları düzenleyen Yönetmeliğin 6. maddesinin ikinci fıkrasında önemli bir değişiklik yapmıştır. Bu değişikliğe göre, 'yapacakları yardımlar' ifadesinin hemen ardından, 'Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığına ve Türkiye Kızılay Derneğine yapacakları bağış ve yardımlar' ifadesi eklenmiştir."


KAZANMAK İSTEYENLER İÇİN ;

SON DAKİKA !

Siz de kaldıraçlı işlemler sayesinde piyasa negatif olsa bile, düşük teminatlarla yüksek kazançlar elde etmek istemez misiniz? Yeni nesil yatırım araçlarıyla tanışmak, uzmanların yatırımlarını değerlendirdiği yöntemleri öğrenmek ve yönlendirmek artık çok kolay. Bültenimize üye olan herkese 30 dakika boyunca ücretsiz olarak piyasanın güncel değerlendirmesini yapıyoruz. Böylece marketing değeri yüksek tamamen risksiz olarak, grafikler aşağı yönlü hareket etse bile yüksek kazançlar elde etmenizi sağlıyoruz. Popüler yatırım uzmanlarının uyguladığı tüm stratejileri açıklıyoruz. Bültenimize üye olarak Ücretsiz Piyasa yorumu hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Telegram:  https://t.me/finanshaber

İnstagram: https://www.instagram.com/finanshaber_org